Choď na obsah Choď na menu
 


Schopnosti.

Prue:
 -Telekineza-schopnosť hybať vecami na diaľku,Prue tuto chopnosť mala ako prvu.
Telekinesis
 -Astralna projekcia-je to niečo ako premiestňovanie len ine,Prue uvadne do niečoho akoby spanku a a jej druhe astralne telo sa premiestni tam kde Prue chces je to aj vyhoda aj nie pretože ked Prue "spi" tak jej telo je zranitelne a zasa jej astralna polovica nevie použivať schopnosti.
astrálna

Piper:
 -Molekularne spomaľovanie: Piper touto schopnosťou môže zmraziť vec alebo človeka a ťiež aj časť tela,Piper mala tuto schopnosť ako prvu a zo začiatku ju nevedela ovladať.
Charmed
 -Molekularne urychľovanie:Tuto schopnosť Piper dostala ako druhu nevedela ju vôbec ovladať a miešala si ju zo zmrazovanim...,touto schopnostou môže nechať vybuchnuť akukoľvek vec alebo demona...
PIPER BLOWING THINGS UP

Phoebe:
 -Vidiny:Phoebe touto schopnosťou môže vydieť buducnosť potom sa jej rozširila a vydi aj do minulosťi.Tato schopnosť je pasivna čiže Phoebe si ju nikdy nevie privolať.
predtuchy
 -Levitacia:Tato schopnosť je niečo akoby lietanie Phoebe chcela vždy mať aktivnu schopnosť tak sa jej to splnilo zo začiatku ovladala dosť ťažko a začala lietať hoci kedy :-D.
phoebe
 -Empatia: Schopnosť vcitiť sa Phoebe nou môže vnimať pocity inych cez empatiu môže využivať aj schopnosťi inych...

Paige:
 -Orbing:Schopnosť premiestniť sa na akekoľvek miesto na zemi,Paige tuto schopnosť "zdedila" po svojom otcovi svetlonošovi Samovi.
paige
 -Teleorbing:Paige touto schopnosťou dokaže privolať akukoľvek vec,tym že povie jej meno a ona sa zjavy v jej rukach...
teleorbing

LEO: 
 -Orbing: Tato schopnosť je ako u Paige dokaže sa premiestniť na akokoľvek miesto na Zemi a ešte som nepovedal že môže premiestniť ešte niekoho zo sebou.
orbing
 -Liečenie: Touto schopnosťou dokaže Leo liečiť ludi mnoho krat nou už zachranil sestram život.
liečenie
 -Energeticke blesky: Tuto schopnosť Leo ziskal ked sa stal staršim maju všetci starši na obranu...
 -Leo ma ešte viac schopnosti ako napr.Levitacia ale tie použiva velmi malo...
Leo

Cole:
 -Energeticke guľe: Tuto schpopnosť ma večina demonov,Demon vrha guľe nabite energiou zabija tym čarodejnice ale aj ludi...je to schopnosť určena na zabijanie...
 -Premiestnovanie:Tato schopnosť patri všetkym demonom je to niečo take ako orbing len je to inak zobrazene napr.plameňmi pri Colenovi len kratkym zachvenim.

Wyatt:
 -Orbing:Tuto schopnosť som už vysvetľoval pri Leovi a Paige takže už len v skratke schopnosť premiestniť sa na akekoľvek miesto na zemi.
 -Ochranný štít: Taoto schopnosťou sa Wyatt brani proti zlu proste to použije a okolo neho sa vytvori silov pole a ked sa k nemu približi nebespečenstvo tak sa tym chani čo viac dodať?.

Chris Perry:

 -Orbing: No už neviem čo mam dodať...schopnosť preniesťsa kdekoľvek na Zem.
 -Telekineza: Tak ako som už spominal pri Prue je to schopnosť hybať na dialku vecami...

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

BiLLiE

(KrOkiQ, 10. 11. 2008 19:37)

a co BiLLiE ?